36 results in search
31 photos
20722 State Highway AA Potosi MO 63664
$535,000
-$20,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,860
Days on Market: 217

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
80 photos
13214 E. State Hwy 8 Mineral Point MO 63660
$489,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,338
Days on Market: 5

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
10562 Scarlet Ridge Drive Potosi MO 63664
$469,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,560
Days on Market: 36

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
10425 Legacy Drive Potosi MO 63664
$469,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,864
Days on Market: 13

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
10099 Franklin Road Potosi MO 63664
$450,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,080
Days on Market: 203

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
10347 Buck Run Drive Cadet MO 63630
$424,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 13

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
10263 Rosetta Lane Bonne Terre MO 63628
$359,900
-$25,100
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,848
Days on Market: 109

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
18374 State Highway 185 Potosi MO 63664
$289,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,492
Days on Market: 78

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
10443 Airport Road Mineral Point MO 63660
$285,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,620
Days on Market: 105

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
20548 State Hwy AA Potosi MO 63664
$260,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 30

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
10756 Hamilton Hollow Road Sullivan MO 63080
$249,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,150
Days on Market: 297

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
10011 Jordan Road Potosi MO 63664
$242,000
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 34

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
10220 Louise Street Potosi MO 63664
$239,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,482
Days on Market: 21

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
711 Nicholson Drive Potosi MO 63664
$219,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,600
Days on Market: 35

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
904 Stone Potosi MO 63664
$194,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 183

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
723 Mineral Street Potosi MO 63664
$189,900
-$5,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,000
Days on Market: 50

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
315 Lilac Drive Potosi MO 63664
$189,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,300
Days on Market: 80

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
12489 John Smith Road Potosi MO 63664
$179,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 900
Days on Market: 13

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
607 Nicholson Drive Potosi MO 63664
$179,500
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 900
Days on Market: 124

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
298 Nicholson Drive Potosi MO 63664
$169,000
-$1,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,242
Days on Market: 33

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
507 Coleman Avenue Potosi MO 63664
$165,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,484
Days on Market: 48

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
10030 Plum Road Sullivan MO 63080
$165,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,280
Days on Market: 70

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
701 Bonnie Street Potosi MO 63664
$152,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 956
Days on Market: 52

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
719 Mineral Street Potosi MO 63664
$149,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 972
Days on Market: 79

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
906 Dunklin Street Potosi MO 63664
$144,900
-$10,100
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 900
Days on Market: 14

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
604 Bonnie Street Potosi MO 63664
$133,000
-$5,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,080
Days on Market: 12

Updated 2 Minutes Ago